Listed today
Nyhemsvägen 1E, 371 43 Karlskrona, Sweden
5,238 kr / month
Marieberg ligger vackert på en höjd intill Sunna kanal. Området är lugnt och grönt och många av lägenheterna har utsikt över havet. I Marieberg har du nära till både Karlskrona centrum och till köpcentret Amiralen i Lyckeby. Ett trevligt inslag är dansbana under tak med grillplats för sköna sommarkvällar. Avstånd till Karlskrona centrum: ca 5 km
Marieberg ligger vackert på en höjd intill Sunna kanal. Området är lugnt och grönt och många av lägenheterna har utsikt över havet. I Marieberg har du nära till både Karlskrona centrum och till köpcentret Amiralen i Lyckeby.
Ett trevligt inslag är dansbana under tak med grillplats för sköna sommarkvällar. Avstånd till Karlskrona centrum: ca 5 km
Property type
apartment
Rooms
2
Size
43 m²
Price
5,238 kr
Price per m²
122 kr
The listing is located at Nyhemsvägen 1E, 371 43 Karlskrona, Sweden
Loading map