Listed today
Uwamachi 4-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
¥62,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
2
Size
39 m²
Price
¥62,000
Price per m²
¥1590
The listing is located at Uwamachi 4-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
Loading map