Listed yesterday
7018 Trondheim, Norway
16,500 kr / month
3-roms på Ila med balkong Beskrivelse3-roms på Ila Leiligheten er romslig og lys. Den ligger i 3. etasje og har to soverom, stor stue med kjøkken, fint bad, og egen balkong. Kjøkkenet er helintegrert og har komfyr med induksjonstopp, oppvaskmaskin og kjøleskap. Badet har moderne standard med flislagte vegger, gulvvarme, dusjhjørne og vaskemaskin. Utover dette er leiligheten umøblert. Bygget har heis og det er et godt og stabilt bomiljø i blokka. Den ligger i et stille og rolig nabolag i med lite trafikk og kort avstand fra Ilaparken, Ilsvikøra og Iladalen park, så her har du både byen, sjø og marka i gåavstand. Det følger ikke med egen parkeringsplass, men bygget har parkeringsanlegg på gatenivå hvor det kan være mulig å leie parkeringsplass når ledig (pr i dag er det relativt lang venteliste). Det følger ikke bod med leiligheten. Internett er inkludert i husleien. Om ønskelig kan kabel-TV bestilles via Telia. Leietaker tegner eget abonnement for strøm. Vi søker en rolig og voksen person for langtidsleie. Ta
3-roms på Ila med balkong Beskrivelse3-roms på Ila Leiligheten er romslig og lys. Den ligger i 3. etasje og har to soverom, stor stue med kjøkken, fint bad, og egen balkong. Kjøkkenet er helintegrert og har komfyr med induksjonstopp, oppvaskmaskin og kjøleskap. Badet har moderne standard med flislagte vegger, gulvvarme, dusjhjørne og vaskemaskin. Utover dette er leiligheten umøblert. Bygget har heis og det er et godt og stabilt bomiljø i blokka. Den ligger i et stille og rolig nabolag i med lite trafikk og kort avstand fra Ilaparken, Ilsvikøra og Iladalen park, så her har du både byen, sjø og marka i gåavstand.
Det følger ikke med egen parkeringsplass, men bygget har parkeringsanlegg på gatenivå hvor det kan være mulig å leie parkeringsplass når ledig (pr i dag er det relativt lang venteliste). Det følger ikke bod med leiligheten. Internett er inkludert i husleien. Om ønskelig kan kabel-TV bestilles via Telia. Leietaker tegner eget abonnement for strøm. Vi søker en rolig og voksen person for langtidsleie. Ta
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
16,500 kr
Price per m²
324 kr
The listing is located at 7018 Trondheim, Norway
Loading map