Listed today
Odakicho 2-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
¥281,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
3
Size
67 m²
Price
¥281,000
Price per m²
¥4194
The listing is located at Odakicho 2-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
Loading map