Listed 3 days ago
7022 Trondheim, Norway
24,000 kr / month
4-roms sokkelleilighet nært Bymarka. 4-roms sokkelleilighet på 96kvm, ledig fra 1. juli. Har svært gode erfaringer med å leie ut til 3 venninner som ønsker å bo sammen i studietiden, disse har blitt boende i flere år. Tilsvarende leietakere vil derfor bli foretrukket. Nærhet til Kyvannet og Bymarka, samt trikk og buss. Tre soverom med kleskap. Flislagt bad med dusj, wc, vaskemaskin og tørketrommel. Kjøkken og stue med åpen løsning, store vinduer mot hage som omgir sokkelleiligheten. Hagen deles med utleier. Fin utsikt. Kombi kjøleskap med fryseskap, stekeovn, oppvaskmaskin. Spisebordgruppe og sofa. Varmekabler i gang, bad og deler av stue/kjøkken, hvor det også er vedovn. Røykvarsler på alle soverom og stue/kjøkken, tilkoblet alarmsentral med utrykning. Leiligheten har egen fiber og strømmåler, leietaker tegner eget abonnement på internett og strøm.Innvendig to boder. Utvendig stor bod som kan disponeres sammen med utleier (til sykkel, ski osv). Ingen røyking, verken innen- eller utendørs. Ingen husdyr. Evt mulighet for parkeringsplass, kan avtales nærmere ved behov. Ber interesserte fortelle litt om seg selv, visning vil bli avtalt med aktuelle leietakere.
4-roms sokkelleilighet nært Bymarka. 4-roms sokkelleilighet på 96kvm, ledig fra 1. juli. Har svært gode erfaringer med å leie ut til 3 venninner som ønsker å bo sammen i studietiden, disse har blitt boende i flere år. Tilsvarende leietakere vil derfor bli foretrukket. Nærhet til Kyvannet og Bymarka, samt trikk og buss. Tre soverom med kleskap. Flislagt bad med dusj, wc, vaskemaskin og tørketrommel. Kjøkken og stue med åpen løsning, store vinduer mot hage som omgir sokkelleiligheten. Hagen deles med utleier. Fin utsikt. Kombi kjøleskap med fryseskap, stekeovn, oppvaskmaskin. Spisebordgruppe og sofa.
Varmekabler i gang, bad og deler av stue/kjøkken, hvor det også er vedovn. Røykvarsler på alle soverom og stue/kjøkken, tilkoblet alarmsentral med utrykning. Leiligheten har egen fiber og strømmåler, leietaker tegner eget abonnement på internett og strøm.Innvendig to boder. Utvendig stor bod som kan disponeres sammen med utleier (til sykkel, ski osv). Ingen røyking, verken innen- eller utendørs. Ingen husdyr. Evt mulighet for parkeringsplass, kan avtales nærmere ved behov. Ber interesserte fortelle litt om seg selv, visning vil bli avtalt med aktuelle leietakere.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
96 m²
Price
24,000 kr
Price per m²
250 kr
The listing is located at 7022 Trondheim, Norway
Loading map