Listed 3 days ago

3 rooms apartment of 77m² in Vagnhärad

Skolvägen, 610 72 Vagnhärad, Sweden

10,170 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 21-05-2026

apartment for rent at Vagnhärad

Välkommen till Skolvägen i Vagnhärad! Här erbjuds en perfekt kombination av naturskön omgivning och bekvämt boende, vilket gör det till en idealisk plats för både barnfamiljer och vuxna. Mysig 3 rum och kök på andra våningen. Parkering och garage finns i området och hyrs ut i separat kö.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

10,170 kr

Rental period

Unlimited

Available from

21-05-2026

Price per m²

132 kr

Map

The listing is located at Skolvägen, 610 72 Vagnhärad, Sweden

Loading map