Listed today

3 rooms apartment of 76m² in Växjö

Nydalavägen, 352 48 Växjö, Sweden

9,580 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

bärnstenen 4., växjö, växjö, kronoberg

Om Nydalavägen 66 Välkommen till ett toppmodernt boende med inglasad balkong, natursköna omgivningar och ett centralt läge. Här har du närhet till det mesta. Stortorget ligger bara 2,8 km bort, köpcentret Grand Samarkand ännu närmre. Blir du sugen på ett dopp är badplatsen ett stenkast bort.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

9,580 kr

Price per m²

126 kr

Map

The listing is located at Nydalavägen, 352 48 Växjö, Sweden

Loading map