Listed today
Prefectura Concepción, San Martín 171, 407 0268 Concepcion, Chile
$470,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
$470,000
Price per m²
$15667
The listing is located at Prefectura Concepción, San Martín 171, 407 0268 Concepcion, Chile
Loading map