Listed 2 days ago
7068 Trondheim, Norway
13,500 kr / month
Flott 2-roms på Rosendal, langtidsleie! Litt om leiligheten: • Bad og kjøkken fra 2013, ny stekeovn 2025. Hvitevarer følger med: kjøleskap, fryser, stekeovn, oppvaskmaskin og mikrobølgeovn.• Stuen har sofa + puff fra Bolia, sofabord, tv-benk, spisebord med 2 klaffer og 2 spisebordstoler.• Soverommet har dobbeltseng fra Ikea, med oppbevaring i skuffer under, to nattbord og innebygd garderobeløsning.• I gangen står det en hvit kommode, skohylle-benk med 2 hyller, en hattehylle med 5 knagger og et vegghengt speil.• Privat vaskemaskin befinner seg i vaskekjelleren. • En bod står også til disposisjon.Leien inkluderer alt utenom strøm. Leietaker tegner egen strømavtale.Bare 50 meter til nærmeste bussholdeplass med busslinje 9 til NTNU Dragvoll. 12-15min gange til solsiden. Rolig nabolag med lite støy om nettene/helgene. Ta
Flott 2-roms på Rosendal, langtidsleie! Litt om leiligheten: • Bad og kjøkken fra 2013, ny stekeovn 2025. Hvitevarer følger med: kjøleskap, fryser, stekeovn, oppvaskmaskin og mikrobølgeovn.• Stuen har sofa + puff fra Bolia, sofabord, tv-benk, spisebord med 2 klaffer og 2 spisebordstoler.• Soverommet har dobbeltseng fra Ikea, med oppbevaring i skuffer under, to nattbord og innebygd garderobeløsning.• I gangen står det en hvit kommode, skohylle-benk med 2 hyller, en hattehylle med 5 knagger og et vegghengt speil.• Privat vaskemaskin befinner seg i vaskekjelleren.
• En bod står også til disposisjon.Leien inkluderer alt utenom strøm. Leietaker tegner egen strømavtale.Bare 50 meter til nærmeste bussholdeplass med busslinje 9 til NTNU Dragvoll. 12-15min gange til solsiden. Rolig nabolag med lite støy om nettene/helgene. Ta
Property type
apartment
Rooms
1
Size
44 m²
Price
13,500 kr
Price per m²
307 kr
The listing is located at 7068 Trondheim, Norway
Loading map