Listed yesterday

3 rooms apartment of 73m² in Trollhättan

Karlstorpsvägen, 461 54 Trollhättan, Sweden

8,840 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Karlstorpsvägen 11

Välkommen till denna ljusa och välplanerade trea belägen på våning 2. Här erbjuds ett trivsamt boende med fint ljusinsläpp och en härlig balkong i sydostläge. Köket är praktiskt och stilrent med vitt kakel ovan arbetsytorna samt vita skåpsluckor som ger ett fräscht intryck. Här finns även diskmaskin som underlättar vardagen. Vardagsrummet pryds av ett fint parkettgolv som skapar en varm och inbjudande känsla. I badrummet finns en kombinerad tvättmaskin och torktumlare – en smidig lösning som förenklar vardagen. Golvet i klädkammaren och i ett av sovrummen kommer att bytas och vara klart till ny inflyttning. Lägenheten erbjuder tre rum och kök med goda förvaringsmöjligheter och en hemtrevlig känsla genomgående. Ett perfekt boende för dig som söker en ljus och funktionell bostad i ett trevligt läge.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

73 m²

Price

8,840 kr

Price per m²

121 kr

Map

The listing is located at Karlstorpsvägen, 461 54 Trollhättan, Sweden

Loading map