Listed today
3290 Stavern, Norway
13,000 kr / month
Lys leilighet med solrik terrasse – Stavern sentrum Velkommen til en flott leilighet midt i hjertet av Stavern – en av Vestfolds mest populære kystbyer.Leiligheten har ett soverom og en solrik terrasse, perfekt for å nyte sommerkveldene. Inkludert i leien er egen parkeringsplass og varmtvann. Leiligheten har behagelig vannbåren varme som gir jevn temperatur gjennom hele året.Beliggenheten er vanskelig å slå. Alt du trenger til hverdagen er innen noen minutters gange: kafeer, restauranter, dagligvarebutikk, strand og treningssenter. Leiligheten kan leies møblert eller umøblert – ta
Lys leilighet med solrik terrasse – Stavern sentrum Velkommen til en flott leilighet midt i hjertet av Stavern – en av Vestfolds mest populære kystbyer.Leiligheten har ett soverom og en solrik terrasse, perfekt for å nyte sommerkveldene. Inkludert i leien er egen parkeringsplass og varmtvann. Leiligheten har behagelig vannbåren varme som gir jevn temperatur gjennom hele året.Beliggenheten er vanskelig å slå.
Alt du trenger til hverdagen er innen noen minutters gange: kafeer, restauranter, dagligvarebutikk, strand og treningssenter. Leiligheten kan leies møblert eller umøblert – ta
Property type
apartment
Rooms
1
Size
42 m²
Price
13,000 kr
Price per m²
310 kr
The listing is located at 3290 Stavern, Norway
Loading map