Listed 3 days ago

1 room apartment of 29m² in Prague

Květnového vítězství, 149 00 Prague, Czechia

14,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-06-2025

Pronájem bytu 1+kk 29m²

Pronájem bytu 1+kk v ulici Květnového vítězství, Praha 4 - Háje K dlouhodobému pronájmu nabízím byt 1+kk se sklepní kójí v ulici Květnového vítězství, Praha 4 - Háje. Byt o výměře 29 m² se nachází v 8. patře zatepleného bytového domu. Pronajímá se částečně zařízený a je vybaven kuchyňskou linkou, vařičem, novou kombinovanou lednicí s mrazákem. V pokoji je rozkládací pohovka, konferenční stolek a obývací stěna. V předsíni je k dispozici velká šatní skříň. V koupelně je umístěná pračka. Na uskladnění dalších věcí oceníte sklepní kóji. Na oknech budou instalovány nové vnitřní žaluzie. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost - restaurace, lékárny, polikliniky, sportoviště, poštu a nákupní možnosti. Přímo před domem je autobusová zastávka Brechtova, odkud se dostanete za pouhé 2 minut na metro C Háje a za 10 minut na metro C Chodov, kde se nachází nákupní centrum Westfield. Na procházku do přírody můžete vyrazit do hostivařského lesoparku, který je oblíbeným místem pro relaxaci a sport. Hostivařský lesopark nabízí koupání v Hostivařské přehradě s písečnými plážemi, pikniková místa s ohništěm, venkovní posilovny, zookoutek s vodním ptactvem a mnoho dalších atrakcí. Měsíční nájemné je 14.000,- Kč + poplatky 2.500,-Kč včetně elektřiny. Jistota (vratná kauce) je 28.000,-Kč. Nájemce neplatí provizi RK. Byt je volný od . Je ideální pro jednotlivce nebo pár. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Těším se na viděnou na prohlídce. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

29 m²

Price

14,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

16-06-2025

Price per m²

483 Kč

Map

The listing is located at Květnového vítězství, 149 00 Prague, Czechia

Loading map