1 room apartment of 37m² in Prague

Chlebovická, 199 00 Prague, Czechia

15,990 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Pronájem bytu 1+kk 37m²

Podnájem, Byt 1+kk, 36,3m², Praha 9 - Letňany, ul. Chlebovická Vzhledem ke zvýšené poptávce o námi nabízené nemovitosti prosíme všechny vážné zájemce, aby nás pro rychlé vyřízení Představujeme vám k podnájmu pěkný byt o rozměrech 1+kk s rozlohou 36,3 m², nacházející se ve 13. patře v lokalitě Praha 9 - Letňany, na ulici Chlebovická. Součástí bytu je prostorný sklep. Byt je vybaven kuchyňskou linkou obsahující elektrickou varnou desku, lednici s mrazákem a mikrovlnnou troubou. V obytné části najdete sedací soupravu a komodu. Hezká koupelna je vybavena sprchovým koutem, pračkou a skříňkou na uložení věcí. V chodbě je prostorná skříň. Z bytu je pěkný výhled. Byt se nachází v blízkosti Lesoparku Letňany. Autobusová zastávka Tupolevova je vzdálená pouze 2 minuty pěšky, odkud se snadno dostanete na metro C - Letňany. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské a základní školy - ZŠ a MŠ gen. Fr. Fajta, MŠ Příborská. Nákupy lze provést v OC Letňany nebo v Penny Marketu. Byt je k dispozici k nastěhování od . Uvádíme energetickou náročnost G - jelikož nemáme doloženo PENB. Bydlete se Stálým Nájmem. ️ Stalo se vám někdy, že pronajímatel neměl čas se Vám věnovat? S námi se to nestane – jsme vám k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin. Zajistíme převody energií, pojištění, vyúčtování a když se něco přihodí společně to vyřešíme. I když jen potřebujete poradit nebo si ujasnit nějaký detail - jsme tu pro Vás.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

37 m²

Price

15,990 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

432 Kč

Map

The listing is located at Chlebovická, 199 00 Prague, Czechia

Loading map