Listed 4 days ago

1 room apartment of 42m² in Olomouc

Na Tabulovém vrchu, 749 00 Olomouc, Czechia

12,300 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+kk 42m²

Pronájem zařízeného bytu 1+kk s parkovacím místem na Tabulovém vrchu Pronájem kompletně zařízeného bytu o dispozici 1+kk v cihlovém bytovém domě na ul. Na tabulovém vrchu. K bytu náleží venkovní parkovací místo před domem. Byt má výměru 42 m² a je umístěný ve 3. patře domu s výtahem. Pronajímá se kompletně zařízený nábytkem. Kuchyňská linka se sporákem a digestoří, lednice, jídelní stůl a židle. Dále je zde sedačka s křesly, policové díly, skříň, Tv, dvoulůžko vč. roštu a matrace. Dostatek úložného prostoru zajišťují i skříně v předsíni. V koupelně se nachází vana a WC, pračka. Vytápění je zajištěno dálkově, regulace v bytové jednotce termostatem. Velkou výhodou je venkovní parkovací místo před domem. Byt se nachází ve velmi oblíbené lokalitě s dobrou dostupností do centra Olomouce. Je určen pro max. 2 osoby, nekuřáky, bez domácích zvířat. Cena je uvedena bez záloh na služby, které jsou ve výši 2 500 kč vč. elektřiny (není nutný přepis na nájemníka). Dále se hradí jistota 20 000 Kč a provize RK 1 nájem. Volný od 1.7.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

42 m²

Price

12,300 Kč

Price per m²

293 Kč

Map

The listing is located at Na Tabulovém vrchu, 749 00 Olomouc, Czechia

Loading map