Listed 5 days ago

3 rooms apartment of 70m² in Prague

Světova, 180 48 Prague, Czechia

22,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+1 70m²

Bydlení u Palmovky s atmosférou klasické Prahy Vejdete a okamžitě na vás dýchne pocit domova. Tento prostorný byt 2+1 o velikosti 72 m² ve Světově ulici na Praze 8 – Libeň nabízí přesně to, co dnes v moderních novostavbách chybí – vzdušnost, vysoké stropy, světlo a krásné renovované dřevěné parkety, které dávají interiéru jedinečný charakter. Byt se nachází ve 3. patře udržovaného činžovního domu bez výtahu a má velmi příjemnou dispozici. Okna směřují na obě protilehlé strany domu – část bytu do klidného zeleného vnitrobloku a druhá část do ulice Světova. Do vnitrobloku je orientovaný balkon, který přímo vybízí k ranní kávě nebo večernímu posezení v zeleni. Druhý, menší balkon směrem do ulice je ideálním místem pro květiny nebo bylinky a dotváří atmosféru klasického pražského bydlení. Velkou výhodou domu je příjemné prostředí a pohodové soužití obyvatel. V domě žijí nekonfliktní sousedé a celý dům působí velmi udržovaným a harmonickým dojmem. Dispozice nabízí: ✔ dva pokoje ✔ prostornou jídelnu s kuchyní ✔ koupelnu s vanou ✔ samostatné WC ✔ komoru ✔ velkou předsíň ✔ dva balkony Velkým benefitem je vlastní plynový kotel, díky kterému máte kontrolu nad náklady za vytápění. Lokalita Palmovka a širší Libeň dnes patří k vyhledávaným částem Prahy. V okolí najdete kavárny, restaurace, bistra, obchody, služby i sportovní vyžití. Pár minut chůze od domu je metro B – Palmovka a tramvajové spojení do centra. Blízko je také park Podviní, cyklostezka podél Rokytky nebo Thomayerovy sady. Tento byt je ideální pro mladý pár, který hledá dlouhodobé bydlení jen pár kroků od Palmovky a ocení prostor, světlo, atmosféru klasického činžovního domu a skvělou dostupnost do centra Prahy. Byt je určen pro nekuřáky. Měsíční nájemné: 22 500 Kč Poplatky za služby: 750 Kč/měsíc Zálohy na elektřinu a plyn: cca 2 400 Kč/měsíc (bude přepsáno na nájemce) Kauce: 45 000 Kč (2 měsíční nájmy) PROVIZE REALITNÍ KANCELÁŘI SE NEPLATÍ. Preferujeme zájemce o dlouhodobý pronájem. Domluvte si prohlídku tohoto krásného bytu na tel. co nejdříve. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

22,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

321 Kč

Map

The listing is located at Světova, 180 48 Prague, Czechia

Loading map