Listed yesterday
Juan Maestro, Avenida Valparaíso 1070, 257 1546 Viña del Mar, Chile
$1,200,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
116 m²
Price
$1,200,000
Price per m²
$10345
The listing is located at Juan Maestro, Avenida Valparaíso 1070, 257 1546 Viña del Mar, Chile
Loading map