Avenida 5, 77762 Tulum, ROO, Mexico
$20,000 / month
Aldea Savia G34
Aldea Savia G34
Property type
apartment
Rooms
2
Size
90 m²
Price
$20,000
Price per m²
$222
The listing is located at Avenida 5, 77762 Tulum, ROO, Mexico
Loading map