2 rooms apartment of 61m² in Kolín

Janovická, 280 00 Kolín, Czechia

18,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 61m²rezervováno

Pronájem nového bytu 2+kk (61,45 m²) + terasa, sklep, parkování, 4. NP, Kolín, Janovická ulice Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu atraktivní, zcela nový byt 2+kk o velikosti 61,45 m² ve 4. nadzemním podlaží moderní novostavby na klidném okraji Kolína, v ulici Janovická. Velkou předností bytu je prostorná terasa o rozloze 42,4 m², ideální pro relaxaci či posezení s přáteli. K bytu dále náleží sklepní kóje a venkovní parkovací stání. V domě je k dispozici výtah i kolárna. Interiér bytu je řešen v moderním stylu – součástí je rohová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice, myčka, digestoř). V chodbě se nachází vestavěné skříně, které nabízejí dostatek úložného prostoru. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaleta je samostatná s umyvadlem. Měsíční nájemné činí 18 500 Kč, zálohy na služby 3 500 Kč (1 osoba) / 4 000 Kč (2 osoby). Elektřinu si nájemce převádí na sebe. Vratná kauce je 30 000 Kč. Byt je ihned k nastěhování. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

61 m²

Price

18,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

10-04-2026

Price per m²

303 Kč

Map

The listing is located at Janovická, 280 00 Kolín, Czechia

Loading map