China, Hong Kong, Sai Kung District, Tseung Kwan O Town Centre, Chi Shin Street
HK$19,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
HK$19,000
Price per m²
HK$339
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Tseung Kwan O Town Centre, Chi Shin Street
Loading map