China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Ying Hong Street, Tower 2B
HK$17,500 / month
包差管地租,中層樓景,
包差管地租,中層樓景,
Property type
apartment
Rooms
2
Size
42 m²
Price
HK$17,500
Price per m²
HK$417
The listing is located at China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Ying Hong Street, Tower 2B
Loading map