China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Ying Tung Road, Tower 2
HK$21,000 / month
包差管地租,兩房連貯企理,
包差管地租,兩房連貯企理,
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
HK$21,000
Price per m²
HK$323
The listing is located at China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Ying Tung Road, Tower 2
Loading map