Listed 4 days ago
Ichigaya Nakanocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥289,200 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
63 m²
Price
¥289,200
Price per m²
¥4590
The listing is located at Ichigaya Nakanocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map