Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0826, Japan
¥32,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥32,000
Price per m²
¥1333
The listing is located at Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0826, Japan
Loading map