石川県道144号別所野町線, Teramachi 5-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8031, Japan
¥46,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥46,000
Price per m²
¥1586
The listing is located at 石川県道144号別所野町線, Teramachi 5-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8031, Japan
Loading map