山の寺幹線1号線, Izumi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-3103, Japan
¥28,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥28,000
Price per m²
¥1474
The listing is located at 山の寺幹線1号線, Izumi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-3103, Japan
Loading map