Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0821, Japan
¥23,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥23,000
Price per m²
¥1095
The listing is located at Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0821, Japan
Loading map