Listed 3 days ago
Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0835, Japan
¥16,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
17 m²
Price
¥16,000
Price per m²
¥941
The listing is located at Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0835, Japan
Loading map