Sendai CATV, 5, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0014, Japan
¥29,000 / month
生活保護・外国籍OK 入居月フリーレント。
生活保護・外国籍OK 入居月フリーレント。
Property type
apartment
Rooms
1
Size
16 m²
Price
¥29,000
Price per m²
¥1813
The listing is located at Sendai CATV, 5, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0014, Japan
Loading map