Asahicho, Shiogama, Miyagi Prefecture 985-0026, Japan
¥45,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
34 m²
Price
¥45,000
Price per m²
¥1324
The listing is located at Asahicho, Shiogama, Miyagi Prefecture 985-0026, Japan
Loading map