大阪府立今宮高等学校, National Highway Route 26, Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 557-8799, Japan
¥180,000 / month
西成区梅南1丁目戸建のページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
西成区梅南1丁目戸建のページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
Property type
house
Rooms
5
Size
91 m²
Price
¥180,000
Price per m²
¥1978
The listing is located at 大阪府立今宮高等学校, National Highway Route 26, Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 557-8799, Japan
Loading map