Listed today
Råggatan 4, 118 57 Stockholm, Sweden
4,917 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
4,917 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
133 kr
The listing is located at Råggatan 4, 118 57 Stockholm, Sweden
Loading map