Listed yesterday

1 room apartment of 30m² in Gävle

Näringsgatan 5A, 803 10 Gävle, Sweden

3,432 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

1 rum och kokvrå

3. Fintvätt 1 (nyckel) Tagg 2. Fintvätt 1 (objnr) 1304-009-02-9001 1. Fintvätt 1 (adress) Näringsgatan 5E 8. Fintvätt 2 (nyckel) Tagg 7. Fintvätt 2 (objnr) 1304-009-02-9002 6. Fintvätt 2 (adress) Näringsgatan 5E 16. Grovtvätt 1 (nyckel) Tagg 15. Grovtvätt 1 (objnr) 1304-009-02-9001 14. Grovtvätt 1 (adress) Näringsgatan 5E 25. El-Anläggningsid 5555 Barnvagnsrum Nej Porttelefon Ja Cykelrum Ja Förråd, tillträde Lägenhetsnyckel Återvinningsrum Utanför huset Entréport, tillträde Elektronisk nyckel (tagg) Förråd, adress Näringsgatan 5E Hyressättningsmetod Förhandlad hyra Gemensam tvättstuga Ja Namnbyte 2 Papp

Property type

apartment

Rooms

1

Size

30 m²

Price

3,432 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

114 kr

Map

The listing is located at Näringsgatan 5A, 803 10 Gävle, Sweden

Loading map