Listed today
Chapmansplan 5, 371 37 Karlskrona, Sweden
5,093 kr / month
5 093 kr • 38 m 2 1 rum och kokvrå Planlösning Övrigt Här bor du granne med varvsmuren och de gemytliga husen på Björkholmen. Huset är byggt 1971 och rymmer 40 lägenheter, en blandning av både ettor och tvåor. Då fastigheten genomkorsar kvarteret finns även en fasad mot Fregattgatan. Garagegplats finns att hyra i mån av plats. Balkong eller uteplats (mot innegård) Tvättstuga Ej hiss Område Läs mer om området Björkholmen
5 093 kr • 38 m 2 1 rum och kokvrå Planlösning Övrigt Här bor du granne med varvsmuren och de gemytliga husen på Björkholmen. Huset är byggt 1971 och rymmer 40 lägenheter, en blandning av både ettor och tvåor. Då fastigheten genomkorsar kvarteret finns även en fasad mot Fregattgatan.
Garagegplats finns att hyra i mån av plats. Balkong eller uteplats (mot innegård) Tvättstuga Ej hiss Område Läs mer om området Björkholmen
Property type
apartment
Rooms
1
Size
38 m²
Price
5,093 kr
Price per m²
134 kr
The listing is located at Chapmansplan 5, 371 37 Karlskrona, Sweden
Loading map