unnamed road, Higashinari Ward, Osaka, Osaka Prefecture 837-8799, Japan
¥62,800 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥62,800
Price per m²
¥2990
The listing is located at unnamed road, Higashinari Ward, Osaka, Osaka Prefecture 837-8799, Japan
Loading map