Listed 6 days ago
松代, Ushiku-Gakuen-dori Avenue, Matsushiro 4-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0035, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1892
The listing is located at 松代, Ushiku-Gakuen-dori Avenue, Matsushiro 4-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0035, Japan
Loading map