Listed today
守谷市立松前台小学校, Shin-Moriya Avenue, 薬師台一丁目, Moriya, Ibaraki Prefecture 302-0102, Japan
¥60,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
43 m²
Price
¥60,000
Price per m²
¥1395
The listing is located at 守谷市立松前台小学校, Shin-Moriya Avenue, 薬師台一丁目, Moriya, Ibaraki Prefecture 302-0102, Japan
Loading map