Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-0812, Japan
¥75,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥75,500
Price per m²
¥2796
The listing is located at Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-0812, Japan
Loading map