ひたちなか市立外野小学校, コロナ通り, 堂端二丁目, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0042, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1321
The listing is located at ひたちなか市立外野小学校, コロナ通り, 堂端二丁目, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0042, Japan
Loading map