Listed yesterday
つくば国際百合ケ丘幼稚園, Moriya Central Avenue, 百合ケ丘一丁目, Moriya, Ibaraki Prefecture 302-0198, Japan
¥90,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
¥90,000
Price per m²
¥1636
The listing is located at つくば国際百合ケ丘幼稚園, Moriya Central Avenue, 百合ケ丘一丁目, Moriya, Ibaraki Prefecture 302-0198, Japan
Loading map