Tsuchiura-Ryugasaki Line, Koiwadahigashi 1-chome, Tsuchiura, Ibaraki Prefecture 300-0834, Japan
¥100,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
70 m²
Price
¥100,000
Price per m²
¥1429
The listing is located at Tsuchiura-Ryugasaki Line, Koiwadahigashi 1-chome, Tsuchiura, Ibaraki Prefecture 300-0834, Japan
Loading map