Takahashimachi, Nonoichi, Ishikawa Prefecture 921-8811, Japan
¥25,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥25,000
Price per m²
¥926
The listing is located at Takahashimachi, Nonoichi, Ishikawa Prefecture 921-8811, Japan
Loading map