Yoshioka-Tennojihigashi, Taiwa, Miyagi Prefecture 981-3682, Japan
¥57,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
¥57,000
Price per m²
¥1676
The listing is located at Yoshioka-Tennojihigashi, Taiwa, Miyagi Prefecture 981-3682, Japan
Loading map