村田町, Tosu, Saga Prefecture 841-0076, Japan
¥23,000 / month
お得な敷金礼金0物件!!
お得な敷金礼金0物件!!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥23,000
Price per m²
¥1150
The listing is located at 村田町, Tosu, Saga Prefecture 841-0076, Japan
Loading map