勝田東大島郵便局, 大島陸橋, 東大島一丁目, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0042, Japan
¥60,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
¥60,000
Price per m²
¥1154
The listing is located at 勝田東大島郵便局, 大島陸橋, 東大島一丁目, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0042, Japan
Loading map