Yoshiwara, 竜ヶ崎阿見線旧道, 大字若栗, Ami, Ibaraki Prefecture 300-1154, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1750
The listing is located at Yoshiwara, 竜ヶ崎阿見線旧道, 大字若栗, Ami, Ibaraki Prefecture 300-1154, Japan
Loading map