高見原, Yatabe-Ushiku Line, Takamihara Housing Complex, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 300-1252, Japan
¥50,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
¥50,000
Price per m²
¥1515
The listing is located at 高見原, Yatabe-Ushiku Line, Takamihara Housing Complex, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 300-1252, Japan
Loading map