Nihonbashi Kakigaracho, Chuo, Tokyo 103-0016, Japan
¥175,000 / month
37戸
37戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥175,000
Price per m²
¥7000
The listing is located at Nihonbashi Kakigaracho, Chuo, Tokyo 103-0016, Japan
Loading map