China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Man Tung Road, Block 12
HK$31,000 / month
包差管地租,特式雙連 豪華裝修 高級傢私,
包差管地租,特式雙連 豪華裝修 高級傢私,
Property type
apartment
Rooms
4
Size
113 m²
Price
HK$31,000
Price per m²
HK$274
The listing is located at China, Hong Kong, Islands District, Tung Chung Town, Man Tung Road, Block 12
Loading map