日本教育大学院大学, 2, Niban cho, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥620,000 / month
34戸
34戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
80 m²
Price
¥620,000
Price per m²
¥7750
The listing is located at 日本教育大学院大学, 2, Niban cho, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map