Atagokamisugi-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8402, Japan
¥79,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥79,000
Price per m²
¥3292
The listing is located at Atagokamisugi-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8402, Japan
Loading map